Jak Wszechświat spełnia nasze pragnienia?

Jak skutecznie kreować swoją rzeczywistość? 

 

Przestań zadawać pytanie Jak?

Zacznij zadawać inaczej pytania, przy tworzeniu swojej rzeczywistości (kreowaniu swojego życia). 

Skup się na celu i wizji swojego życia, a nie na narzędziach jak to osiągnąć. 

Proces kreacji, tworzenia odbywa się wirtualnie, mentalnie, energetycznie, wibracyjnie, nazewnictwo może być różne. Na kreacje składa się myśl oraz wolna wola – jako pierwszy element. Następnie wchodzą nasze emocje, przez co nadajemy kreacji ruch. Poprzez ruch dokonujemy wyborów, podejmujemy działanie zgodnie z naszą świadomością  i podświadomością. Jest nam również potrzebna nasza uważność aby czytać informacje, które wysyła nam Wszechświat aby ich nie przeoczyć. 

Manifestacja, składamy zamówienie na to czego chcemy. 

 

Zanim to zrobisz, zadaj sobie pytanie:

Co chcesz? (cel) i 

Po co, tego chcesz? (wizja).

Są to składowe, na których tak naprawdę powinniśmy się tylko skupić. My natomiast robimy to na odwrót i nasza uwaga podąża w stronę jak to osiągnąć. Ja to nazywam, narzędziem. Zaczynamy zadawać pytanie Jak mam to osiągnąć? 

Gdy zaufasz Wszechświatowi i pozwolisz mu działać to on da Ci narzędzia jak tego dokonać. To jest prawidłowy mechanizm manifestacji, osiągania celów. To Wszechświat ma nam podsuwać narzędzia, my mamy być jedynie uważni i je zauważać. 

Ważnym jest też aby zrobić pierwszy krok (RUCH)  i wraz ze złożonym zamówieniem będziemy otrzymywać wskazówki. Będą pojawiać się na naszej drodze ludzie, książki, artykuły, filmy, rzeczy fizyczne czy same sytuacje – narzędzia do osiągnięcia naszego celu. 

Jeśli skupiamy się na jak osiągnąć dany cel to tym samym oddalamy go od siebie. Ponadto przestajemy współpracować ze Wszechświatem bo to jest jego zadanie. Skupiając się na narzędziach zaczynamy kontrolować, jesteśmy niecierpliwi, zaczynają pojawiać się lęki i wszystkie negatywne przekonania, wysiłek czy ciężka praca. To jest dalekie od tego jak działa kreacja i zaczynamy się mocować z życiem.  A w osiąganiu celu czyli manifestowaniu chodzi o to aby było fajnie lekko i przyjemnie. 

Pytanie Jak? jest ostatnią fazą procesu do osiągnięcia celu.

 

My zazwyczaj odwracamy ten proces i skutkiem tego jest że malujemy ściany 2 cm. pędzelkiem. Nie ufamy Wszechświatowi, że to on jest od wskazywania narzędzi. 

Podając przykład. JAK znaleźć fajnego mężczyznę?

Zadajmy sobie pytanie Czego tak naprawdę chcę?

Jaka jest moja intencja? Jakie jest moje Co chcę? (cel) i Po co? (wizja).

I teraz wyobrażenie Jak się zmieni moje życie jak będę miała przy sobie fajnego mężczyznę? Po co mi mężczyzna? i pod tym pojawią się stwierdzenia poczucie bezpieczeństwa, chcę być doceniana, chcę być kochana, chcę być szczęśliwa, będzie mi łatwiej, przekonanie, że w dwójkę jest łatwiej, boję się zostać sama. Można wymieniać tak długo.

I teraz wychodzi na to, że celem nie jest tak naprawdę mężczyzna tylko to co zostało wymienione wyżej. Mężczyzna jest tylko narzędziem. Potrzebą wyższą, ważniejszą (celem) jest aby pokochać siebie, odnaleźć radość w sobie. Odnalezienie odpowiedzi, dlaczego nie czuję się bezpiecznie, czy pozbycie się lęku przed samotnością. 

Bo ile razy było tak że spotkaliśmy na swojej drodze mężczyznę i okazywało się, że on nie dawał Ci bezpieczeństwa, czułaś tylko pozorną radość bądź ona trwała bardzo krótko, a na końcu i tak zostawaliśmy sami i z podwójnym rozczarowaniem. I ze stwierdzeniem “Znowu mi nie wyszło”. 

Jak prawidłowo zadawać pytania do Wszechświata, aby to “działało”?

 

Pytania:

Co mogę zrobić abym dowiedziała się jakie są moje pragnienia?

Od czego mogę zacząć moją podróż ku moim pragnieniom?

Co jest moim pragnieniem?

Na pozór odpowiedzi na te pytania nie są tak proste, bądź na początku mogą być nie zdefiniowane. 

Jednak nie musimy znać na nie odpowiedzi. W zaufaniu do Wszechświata on  Ci pomoże tylko trzeba zadać odpowiednie pytanie. Zostań w pytaniach. A my nie zadajemy pytań bo nie mamy na nie odpowiedzi (na tu i teraz). Gdy zaczynamy zadawać pytania to zaczyna „coś” się zadziewać i odpowiedzi zaczynają do nas przychodzić. Ale to mają być pytania Co chcę?Po co tego chcę? Czego chcę?

Zacznij od wysłania zamówienia (co chcę i po co to chcę), a narzędzia (jak) zaczną się same pojawiać. 

Powodzenia 🙂

 

Comments are closed.