Kim jesteśmy?

Nasze drogi połączyły się, gdy zaczęłyśmy tworzyć wspólne przestrzenie uzdrawiania dla siebie nawzajem…

Anna Strzyżowska

Któregoś dnia usiadłam zapłakana w krzyku rozpaczy, zadając sobie pytanie… ” Co ze mną jest nie tak. Dlaczego moje życie nie układa się tak, jakbym chciała? „.

I to był moment zwrotny. W mojej przestrzeni pojawiali się ludzie, którzy udzielali mi odpowiedzi na zadane pytania. Tym samym podnosząc poziom mojej świadomości, co doprowadziło do zwrócenia się ku sobie. Kolejnym punktem zwrotnym było doświadczanie traumy związanej z nagłą śmiercią osoby najbliższej. Od tego momentu całe moje życie się zmieniło. Praca nad sobą spowodowała niesamowite przemiany, które dokonały się we mnie. Łzy i cierpienie przerodziły się w nadzieje i uśmiech.

Zdobyta wiedza w trakcie pracy nad sobą z zakresu totalnej biologii, pracy na komórce macierzystej, hipnozy regresyjnej, terapii systemowej Berta Hellingera, oraz psychologii, doprowadziła do chęci pomocy innym.

Teraz jestem tutaj i jeżeli czujesz, że to jest ten moment, aby zmienić swoje życie na lepsze, poprowadzę Cię przez ten proces.

Magdalena Góralczyk

Z wykształcenia jestem ekonomistką, z zamiłowania narciarką. Od 2001 r prowadzę własne biznesy, będąc członkinią zarządu spółki handlowej przez lata spełniałam się w biznesie. Współtworzyłam ideę tworzyw biodegradowalnych w Polsce.

Moje osobiste wybory sprowadziły mnie na drogę rozwoju duchowego.

Byłam prowadzona przez liczne kursy i warsztaty, które dzisiaj dają mi podstawę do prowadzenia i pomocy innym. Ukończyłam, legitymując się certyfikatami:

– instruktorki jogi Kundalini

– instruktorki gimnastyki Słowiańskiej (I stopnia)

– stopnia zaawansowanego Recall Healing/Totalnej Biologii wg. Gilberta Renaud

– zielarza/ fitoterapeuty 

– masażystki misami tybetańskimi

– terapii na zapisach komórkowych

Teraz, z potrzeby duszy dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając innym zauważyć i uwolnić niesłużące wzorce. Pokazuję blokady w ciele i kieruję na uzdrawiające rozwiązania. Łącząc się z polem morfogenetycznym, rozpoznaję historie, które mają negatywny wpływ na rzeczywistość i pomagam w ich uwolnieniu.

Jestem ciekawa spotkania z Tobą i Twoich historii 🙂