Czym jest Życie?

Życie jest jednią, a tylko nasze ścieżki są indywidualne. Wygląda ono jak przestrzeń, w której zawieszone są nitki prowadzące do Źródła. Do tych nitek wszyscy jesteśmy podłączeni. Nitki są równej długości, gdy przychodzimy na świat. Im cięższy człowiek, bardziej obciążony nie służącymi programami, traumami, bólem, współuzależnieniem tym nić staje się cieńsza i tym samym mniej energii Źródła spływa do nas. Jest ograniczony przeplyw zasilania bezwarunkową energią miłości, kreacji, światła.

Źródło daje nam wolność, jedność bezwarunkową miłość. Tam jest dostępne bez ograniczeń, bezmiar. Im lżejsi jesteśmy tym nasza nić staje się grubsza, więcej wtedy możemy czerpać ze Źródła. W konsekwencji żyje nam się lżej, łatwiej, odczuwamy większą obfitość, jesteśmy bogatsi, szczęśliwsi, zdrowsi, mamy więcej pieniędzy radości i miłości w życiu.

Każdy człowiek posiada wolną wolę. Przychodzimy tutaj aby być i żyć w harmonii. Każdy człowiek posiada wolną wolę.

To od nas samych zależy czy nasza nić będzie cienka czy gruba. Posiadając wiedzę o tym wykorzystaj to. Uświadom sobie, że wchodząc w głąb siebie przepracujesz traumy i blokady. To ty bierzesz za swoje życie odpowiedzialność i to ty podejmujesz decyzje jak chcesz, żyć.

Przychodzimy tutaj aby być i żyć w harmonii w zgodności z uniwersalnymi prawdami, w zgodności ze Źródłem. Miłością wolnością, jednością, współodczuwaniem.

Jaka jest twoja nić połączenia z źródłem teraz ?

My ze swej strony dajemy silne narzędzie wsparcia dla Twojego rozwoju, dobrostanu, radości, lekkości. Umów się na sesję tutaj

 

Comments are closed.