TakToJa - Szczęśliwa ze SOBĄ

Żyj w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Bądź radosna. Twórz szczęśliwe relacje w lekkości.

 

Masz już dość?

  • Braku wsparcia znikąd, poczucia osomotnienia
  • Kłótni, fochów i dąsów z powodu nagromadzonych emocji
  • Brania odpowiedzialności za swoją rodzinę, poczucia że wszystko jest na Twojej głowie
  • Samotności
  • Braku wsparcia emocjonalnego, a często też braku fizycznej obecności bliskich ludzi

A dodatkowo jesteś zmęczona:

  • Rozmowami, które nie przynoszą efektów
  • Bezskutecznie podejmowanymi próbami naprawy siebie, bądź relacji z innymi
  • Niezrozumieniem Twoich potrzeb, a często nawet tego co i w jaki sposób mówisz
  • Chaosem i gonitwą myśli nieprzynoszącą rozwiązania, gdy próbujesz znaleźć wyjście z tej sytuacji, a także marazmem, w który popadasz, gdy nic się nie zmienia
  • Ciągłym myśleniem o tym co i jak powiedzieć, aby nie wywołać konfliktu

Jeśli tak cieszymy się, że tutaj trafiłaś 🙂

Przystań teraz na moment, spójrz na swoją sytuację, bądź swojego związku i zadaj sobie te pytania:

Jak długo jesteś już w tej sytuacji? Co Cię w niej trzyma?

Co już robiłaś oraz co się sprawdzało, a co nie? Jak długo jeszcze dasz radę?

Czy ta sytuacja zaczęła już wpływać na Twoje zdrowie?

Czy zdarza się, że czasem ona już rzutuje na Twoje relacje z innymi bliskimi Ci ludźmi, np.: z Twoimi dziećmi?

Czy zdarza się, że się ograniczasz i „podcinasz sobie skrzydła”, zamiast wspierać się i rozwijać twój potencjału?

Pytam, ponieważ wierzymy w to, że jesteśmy tutaj, by żyć w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem w radości, lekkości, miłości i zdrowiu.

 

Często jednak możliwość dostrzegania we wszystkim, co nas otacza miłości, piękna, a w życiu szans i okazji jest przykryta szarym kurzem przeszłych negatywnych doświadczeń. Kierują one naszą codziennością, mając za strażnika podświadomość, krzyczącą: nie idź tam, uważaj, a co ci to da, on mnie zranił… Obracamy się wkoło jak chomik w swojej klatce, powielając te same scenariusze, tylko scenografia i obsada częściowo ulega zmianie. Znasz to?

Zastanów się, jaka jest twoja wizja siebie?

Jaka jest wizja Twojego życia, którą Twój związek i relacja z samą sobą ma Ci umożliwić?

Dlaczego jest ona dla Ciebie ważna? Czy żyjesz w zgodzie ze swoją misją?

A teraz wyobraź sobie, że Twoja wizja się ziściła. Co widzisz? Rozmarzyłaś się?

Zadasz pytanie:

„No dobrze, ale od czego zacząć?”

Wszystko zaczęło się od intencji. Głębokiej potrzeby zmiany. 

Później „wystarczyło” tylko podążać za sobą. Za swoją intuicją, swoim czuciem. I celowo słowo powyżej jest w cudzysłowiu, bo wiemy, jakie to trudne. Zwłaszcza jeśli czujemy emocje, często negatywne i znikąd nie przychodzi pomoc, ba środowisko, które nas otacza zamyka się na współodczuwanie, czujemy osamotnienie…

A gdy otwieram się na nieznane, odrzucam niesłużące wzorce, gdy ufam sobie i swojemu prowadzeniu, zmiany zachodzą jedna po drugiej, pojawiają się ludzie, którzy podają pomocną dłoń i wreszcie zmiany są dostrzegalne również na zewnątrz. Czuję się szczęśliwsza, radosna, mam więcej energii. 

Przestaję ganiać za wizją zmiany innych, póki nie poznam i zaakceptuję siebie na tyle, aby czuć się dobrze sama ze sobą. Jak mawia Ania: ustawiam radary na siebie. 

Stawiam na pierwszym miejscu siebie, swój dobrostan, swoje potrzeby, pragnienia i marzenia. Przestaję akceptować to, co dawno już powinnam porzucić w jasno wytyczonych granicach… w sobie. Jednocześnie krok po kroku wprowadzam zmiany w moim życiu, które pozwalają realizować moje cele i wizję życia.

Jeśli tak, to pamiętaj, że niezależnie od tego, czy chcesz swoją relację zmieniać z nami, czy nie, to jest trochę pracy do zrobienia.

Jeśli zaś rozważasz przebudowanie swojego życia, swoich wzorców z nami, tak by służyły Tobie i realizowały Twoją wizję, to przeczytaj, co przygotowałyśmy:

3 – miesięczny program TakToJA Szczęśliwa ze SOBĄ

 

 

Dla Kogo? 

 

Masz poczucie, że utknęłaś w maraźmie codzienności, nic Cię nie cieszy, czujesz obojętność, brak Ci służących, ciepłych relacji. Czujesz się zawiedziona.

lub

Być może jesteś w związku i czujesz się tak zdesperowana, że myślisz o rozwodzie, rozstaniu. Nie podjęłaś jeszcze decyzji ze względu na czynniki zewnętrzne, ale jesteś bliska jej podjęciu.

lub

Jesteś w separacji ze swoim Mężem i nie wiesz jaką ostatecznie decyzję podjąć.

To zapraszam Cię do Programu TakToJa Szczęśliwa ze SOBĄ

 

Jak wygląda Program TakToJa Szczęśliwa ze SOBĄ i co daje?

 

Budowanie, „naprawa” siebie odNOWA to proces, który rozpoczyna się od stworzenia wizji siebie i relacji. Aby to odnaleźć potrzebujesz zagłębić się w siebie i sprawdzić co lubisz, jaka chesz być dla siebie, a jaka jesteś, co o sobie myślisz i mówisz, jak chcesz być traktowana.

Dokładnie zdiagnozujesz jak wygląda Twoje życie teraz, określisz i poznasz, nazwiesz aspekty, które są istotne, aby mogła zajść zmiana.

I domyślam, się, że nie jest to dla Ciebie przekonujące, bo najczęściej wiemy, co nas boli, co chcemy zmienić. No tak, ale aby mogła zajść zmiana potrzebny jest spokój. Spokój w rozumieniu braku nacisku, presji. Wszystko we Wszechświecie działa jak wahadło. Gdy jest wychylone w jedną stronę Wszechświat odpowiada zdarzeniami, sytuacjami, ludźmi wypełniając przestrzeń po drugiej stronie. Najczęściej jest to przez nas odbierane jako emocjonalnie nieobojętne, wywołuje ból, cierpienie, albo odwrotnie nadmierną euforię, radość. Stan idealny to stan spokoju, homeostazy, ciszy. Dzięki naszym indywidualnym sesjom, które rozpoczniesz zaraz po wejściu do Programu zmiana, przynosząca spokój, za Twoją intencją, zadzieje się sama.

Dostaniesz dostęp do MATERIAŁÓW video, audio, pdf, medytacji prowadzonych, instruktażu wykonania ćwiczeń, które przeprowadzają Cię przez każdy aspekt budowania Twojej relacji odNOWA, na każdym poziomie jej rozwoju. Rozpoczynając od siebie, swoich korzeni, Twojego wnętrza, wszystkich aspektów Ciebie również tego, który w psychologii określany jest jako wewnętrzne dziecko. Nad chronologią zdarzeń, czuwając nad właściwym przebiegiem ZMIANY będzie WORKBOOK, który otrzymasz od nas na początku procesu.

Dzięki tym materiałom, oraz dzięki indywidualnym, sesjom TakToJa Odrodzenie, które są integralną częścią procesu, poczujesz więcej:

– oparcia i zaufania do siebie,

– stabilności i ugruntowania w sobie,

– przewidywalności płynącej z wiary w siebie i prowadzenia przez Siłę Wyższą 

Nauczymy Cię jak komunikować się w relacji z mężczyzną. Dowiesz się co miało wpływ na Twoje wybory i zdecydujesz jakiego Partnera chcesz przyciągnąć, gdy będziesz na to gotowa. 

Gdy znasz swoje podświadome wzorce, które dotychczas kierowały Twoim życiem to uzdrawiasz nie tylko siebie i swoją relację, ale także obecne i przyszłe relacje Twoich dzieci.

Innymi słowy nie będziesz marnować energii i czasu w bycie tam, gdzie nie ma to sensu.

Dlatego potrzebujesz dostępu do nas.

 

Jest on potrzebny, abyś mogła zadać nam swoje pytania, zgłosić problemy, wątpliwości. Widzimy wielowymiarowo, co pozwala na dostrzeżenie i uwolnienie Twoich głęboko ukrytych, niesłużących, podświadomomych wzorców, jeśli na to pozwolisz.

W Programie TakToJa Szczęsliwa ze SOBĄ spotykamy się na:

– 3 sesjach usuwania programów w polu morficznym, które pomogą Ci uwolnić się z podświadomych, głęboko ukrytych niesłużących wzorców i przekonań m.in,: na temat siebie, innych ludzi, mężczyzn, kobiet, śmierci, zmiany i innych. Pozwoli Ci to oddzielić siebie, od oczekiwań społecznych i rodzinnych, oczyścić i stworzyć życie, jakiego Ty pragniesz.

– sesji telegonii, gdzie uwalniasz się od wpływu dotychczasowych relacji intymnych. Pozostajesz w swojej energii,

– sesji otwarcia serca na miłość,

–  z częstotliwością co ok. 10-14 dni spotkaniach mentoringowych podsumowujących Twój progres i to, co się w nim dzieje, tak byś mogła po nich czuć spokój i satysfakcję z drogi, jaką obrałaś. 

Dodatkowo, będziemy dostępne za pośrednictwem komunikatora w krótkich tematach „na już”.

Wspólnie stworzymy przestrzeń uzdrawiania, która pozwoli Ci, jeśli będziesz na to gotowa, połączyć się z innymi kobietami i ich historiami, rozmawiać z nimi i inspirować się nawzajem. Da także poczucie wspólnoty, które jest istotnym elementem, gdy dopadają nas wątpliwości.

Podsumowując

 
W ramach 3 miesięcznego programu  TakToJA Szczęśliwa ze SOBĄ dostajesz dostęp do:
 

– 3 głęboko transformujących, indywidualnych sesji TakToJA Odrodzenie

– indywidualnego procesu telegonii

– indywidualnego procesu otwarcia serca na miłość

– minimum 3 medytacji prowadzonych (w zależności od potrzeb i tego, co będzie płynęło z pola morficznego)

– zadań i ćwiczeń pomagających wdrożyć i utrzymać nowe wzorce 

– workbooka, abyś się w tym wszystkim odnalazła

– połączeń „emergency” z nami na wypadek konieczności nagłej konsultacji 

– 6 sesji mentoringowych, podczas których przełamiesz ewentualne obiekcje przed pójściem dalej, otwarciem serca i otrzymasz wielowymiarowe wsparcie

Ale jeszcze nie podejmuj decyzji, zanim na dobre zaczniesz ją rozważać najpierw załóżmy na moment, że faktycznie rozpoczęłaś ten program i tą 3 miesięczną transformację…

Czy naprawdę jesteś w stanie zaangażować się? Znajdziesz czas, by 30 min. rano i 15-20 min. wieczorem praktykować, ćwiczyć, pisać i przekształcać siebie i swoje życie?

Czy jesteś w stanie obiecać sobie, że spędzisz w programie ok. 5 godzin miesięcznie? (to czas spotkań z nami podczas sesji, oraz na dodatkowe spotkania i ćwiczenia poza codzienną rutyną jak np. pisanie listów terapeutycznych)

Czy jesteś gotowa zaangażować swoją energię w tym procesie, a nie tylko czas i pieniądze?

Czy będziesz wykonywała zadania i wdrażała zmiany (nawet najdrobniejszymi kroczkami, w swoim tempie, bo to nie wyścig) jeśli będą wymagały wyjścia poza twoją strefę komfortu?

Czy jesteś gotowa wnosić (na spotkania z nami i z innymi dziewczynami) nie tylko swoje nawet najdrobniejsze sukcesy, ale również swoje trudności, wyzwania, problemy i rozterki, tak byśmy miały szansę pomóc Ci rozwiązać problemy, inne dziewczyny wesprzeć Cię lub czasem zaczerpnąć energii i nadziei z twoich sukcesów?

Na ile jesteś gotowa postawić na siebie i swoje potrzeby?

No i ostatnie na ile komfortowo czujesz się z zainwestowaniem realnych pieniędzy w rozwój siebie i swojej relacji?

No TAK – ile to zatem kosztuje? 

3 miesięczny program TakToJa Szczęśliwa w Związku to inwestycja. Piszemy inwestycja, bo wiemy, że Twoje zaangażowanie w proces przyniesie Tobie wymierną korzyść – najpierw jednak trzeba ponieść koszt w postaci czasu, oraz kwoty.

Wynosi ona teraz 7500 zł

WAŻNE
Jeśli potrzebujesz innej formy rozłożenia płatności, zastanawiasz się, jak sfinansować program lub masz jeszcze pytanie dotyczące programu, by mieć pewność, że to dla Ciebie rozwiązanie, umów się na bezpłatną 30-minutową rozmowę.

W trakcie tego spotkania, na spokojnie nie tylko sprawdzimy, czy faktycznie Program da Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz, ale również zastanowimy się, jak rozwiązać ewentualne finansowe trudności.

Może tak być?

Jeśli Tak to kliknij w poniższy przycisk i wybierz pasujący Ci termin spotkania.