Masz już dość brania na siebie zbyt dużej ilości obowiązków, poczucia ciężaru, poczucia, że Twoje potrzeby są niezaspokajane, braku energii? Masz wszystko, a jednak czujesz pustkę w życiu?

Chcesz czuć się ważna, kochana, zaopiekowana?

Zapraszamy Cię na bezpłatne 5-dniowe seminarium

TakToJa Szczęśliwa ze SOBĄ 

Jeśli jesteś gotowa, aby mieć w życiu więcej:

 

– radości,

– lekkości,

– przyjaźni,

– współpracy z innymi, zauważenia i uznania

 

Jeśli chcesz:

– czuć się dobrze sama ze sobą,

– rozpoznawać swoje mocne strony,

– czuć swoją wartość wynikającą z Twojej unikalności, piękna i miłości

taktoja kobieta

A równocześnie chcesz pożegnać:

– marazm, kłótnie, niezadowolenie, brak spełnienia w życiu,

– poczucie braku zrozumienia i oddzielenia od innych, pustkę,

– separację i poczucie, że jesteś sama, “fochy” i “złe dni”

Zapisz się na bezpłatne 5-dniowe seminarium online.

Wypełnij formularz, kliknij i otrzymaj link do najbliższego spotkania.

Czego dowiesz się podczas seminarium?

– jak odkryć mechanizmy, które wpływają na Twoje życie i relacje, w tym tę najważniejszą – relację z samą SOBĄ;

– czym jest “teoria lustra”;

– jak uwolnić się od pokoleniowych traum i wzorców, które ograniczają Cię w życiu;

 

– jak stworzyć głębszą więź ze sobą, jak przejść proces zmiany;

– czym jest energia żeńska i męska;

– jak brak harmonii w energiach wpływa na Ciebie i Twoje relacje;

 

– czym są cykle życia;

– czym różnią się cykle żeńskie od męskich;

– a jeśli jesteś gotowa będziesz mogła doświadczyć minisesji terapii kwantowej

TakToJa Anna

DZIEŃ 1

 

Jesteś doskonała, a zatem co z Tobą jest “nie tak”?

 

Podczas tego spotkania, które poprowadzi Ania, dowiesz się o trzech podstawowych prawach rządzących wszystkimi relacjami. 

Dlaczego mamy trudności w ich stosowaniu? Odkryjemy programy i opowiemy o mechanizmach, które blokują szczęśliwą relację z sobą.

Dla chętnych, po wykładzie teoretycznym, stworzymy przestrzeń do tego, aby odczytać blokady i niesłużące wzorce i je zdezaktywować.

Skąd Ania czerpie wiedzę na ten temat? Posłuchaj historii Ani ➡️ tutaj.

DZIEŃ 2

 

Zmiana zaczyna się ode mnie.

 

Magda pokaże sposoby, dzięki którym możesz rozpocząć zmianę na lepsze. Przedstawi kierunki uwagi, na czym się skupiać, aby czuć się zaopiekowaną i ważną. Jak wychodzić poza utarte schematy, w których dotychczas funkcjonowałaś i jakie schematy mogą służyć Tobie.

Dlaczego wie, o czym mówi? Kliknij ➡️ tutaj, aby posłuchać jej historii.

 

TakToJa Magdalena
dziecko słońca taktoja

DZIEŃ 4

Jak zrozumieć siebie? O cyklach męskich i żeńskich.

Giermek, Zdobywca, Król, czyli o cyklach życia mężczyzny. Tego dnia Magda opowie o nich…


Czy wiesz, że mężczyźni mają zupełnie inne cykle życia niż kobiety? Jak nasza wewnętrzna dynamika się przenika i uzupełnia, oraz jak realnie możesz mieć wpływ na zmianę postrzegania siebie w relacji? Co się zmieni jeśli usuniesz wzorce, które blokują przepływ, porozumienie, lekkość, radość i miłość?

TANIEC TAKTOJA

DZIEŃ 5

 

Relacja to ciągły taniec, przeplatanie się energii męskiej i żeńskiej. Jak nie zgubić kroków i nie zatracić siebie?

„Jestem Kobietą w żeńskiej energii”. Co to jest za energia?

Dowiesz się jak brak równowagi pomiędzy żeńską, a męską energią w Tobie wpływa na Twoje relacje z partnerem. Rozmowy z Twoim partnerem kończą się przeważnie awanturą? Masz wrażenie, że to Ty w związku realizujesz męskie zadania? W Twoim związku „nie iskrzy”? Wydaje Ci się, że masz kolegę, a nie partnera?

Odzyskaj równowagę, aby zacząć płynąć w związku, a nie toczyć w nim walkę.

Co napisały Uczestniczki 


wcześniejszych wydarzeń?

O PROWADZĄCYCH

Magdalena Góralczyk

 

Z wykształcenia jestem ekonomistką, z zamiłowania narciarką. Od 2001 r. prowadzę własne biznesy, będąc członkinią zarządu spółki handlowej, przez lata spełniałam się w biznesie. Współtworzyłam ideę tworzyw biodegradowalnych w Polsce.

Kobiety w biznesie często zatracają swoją kobiecą receptywność, walczą z mężczyznami, chcą im dorównać. Taka też była moja ścieżka, która doprowadziła do poczucia oddzielenia, utraty świadomości kim jestem. Pogrążając się w coraz nowych formach ucieczki, w końcu dostrzegłam, że prowadzi mnie to donikąd. Zamiast lepiej jest coraz gorzej w relacjach, ale przede wszystkim mnie samej, ze sobą. Wtedy rozpoczęła się zmiana. Droga wiedzie już wiele lat, wielu ludzi, którzy stanęli jako nauczyciele na mojej drodze, wiele wylanych łez, ale też mnóstwo zbędnego balastu, który pozostawiłam za sobą.

Teraz, z potrzeby duszy dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając innym zauważyć i uwolnić niesłużące wzorce. Pokazuję blokady w ciele i kieruję na uzdrawiające rozwiązania. Łącząc się z polem morfogenetycznym, rozpoznaję historie, które mają negatywny wpływ na rzeczywistość i pomagam w ich uwolnieniu.

Jestem ciekawa spotkania z Tobą i Twoich historii 🙂

Anna Strzyżowska

 

Któregoś dnia usiadłam zapłakana w krzyku rozpaczy, zadając sobie pytanie… ” Co ze mną jest nie tak. Dlaczego moje życie nie układa się tak, jakbym chciała? „.I to był moment zwrotny.

W mojej przestrzeni pojawiali się ludzie, którzy udzielali mi odpowiedzi na zadane pytania. Tym samym podnosząc poziom mojej świadomości, co doprowadziło do zwrócenia się ku sobie. Kolejnym punktem zwrotnym było doświadczanie traumy związanej z nagłą śmiercią osoby najbliższej. Od tego momentu całe moje życie się zmieniło.

Praca nad sobą spowodowała niesamowite przemiany, które dokonały się we mnie. Łzy i cierpienie przerodziły się w nadzieje i uśmiech. Zdobyta wiedza w trakcie pracy nad sobą z zakresu totalnej biologii, pracy na komórce macierzystej, hipnozy regresyjnej, terapii systemowej Berta Hellingera, oraz psychologii, doprowadziła do chęci pomocy innym. Teraz jestem tutaj i jeżeli czujesz, że to jest ten moment, aby zmienić swoje życie na lepsze, poprowadzę Cię przez ten proces.