Przez lata doświadczyłam wielu metod rozwoju osobistego i prób rozwiązania swoich problemów także z pomocą technik korzystających z pola kwantowego i pracy z energią. Jednak doświadczenie, którego zaznałam dzięki sesji u dziewczyn z Less Mess jest absolutnie wyjątkowe.

W ciągu jednej sesji byłyśmy w stanie dotrzeć do źródeł wielu powiązanych ze sobą sytuacji, odkrywając kolejne warstwy, dzięki czemu wreszcie znalazłam zrozumienie sytuacji, które pozostawały dla mnie niewyjaśnione latami. Jednak nie zostało to tylko na poziomie zrozumienia – od razu czyszczone były w polu niekorzystne powiązania.

Ogromną zaletą sesji jest to, że jestem bardziej obserwatorem niż uczestnikiem, dzięki czemu moje głęboko zakodowane programy nie blokują całego procesu, więc byłam w stanie dotrzeć do miejsc wcześniej dla mnie niedostępnych, a bardzo ważnych dla procesu uzdrowienia. Dziewczyny biorą na siebie dużą część pracy energetycznej, dzięki czemu nie byłam tak wyczerpana jak np. po sesjach regresji oraz wiem, że mogłabym skutecznie skorzystać z sesji nawet, gdybym nie była pewna czy przez cały czas będę mogła być skupiona – tak jak to jest np. przy opiece nad małym dzieckiem.

Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na Less Mess – zaoszczędziłabym mnóstwo czasu i wysiłku. Planuję skorzystać z kolejnych sesji. Gorąco polecam sesje metodą QFT dla wszystkich, którzy pragną transformacji w swoim życiu na głębokim poziomie.

Comments are closed.