Zarząd

Prezes Zarządu

Izabela Urbańska

pomysłodawca i założyciel Fundacji Kobieta Nowego Czasu. 

Osoba kreatywna, pełna pasji i zaangażowania w to, co robi. Urodzony lider, menadżer. 
Z wykształcenia inżynier, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego. Od kilku lat zainteresowana rozwojem własnej świadomości, zmianą utartych, często szkodliwych pojęć na własny temat, jak i rozwojem i zmianą świadomości społecznej, na temat Kobiety i przypisywanej Jej roli w społeczeństwie.

Nie utożsamia się z ruchem feministycznym i również powołana przez nią Fundacja swoją działalnością do niego nie nawiązuje, choć uważa że bez wątpienia Feministki odegrały ogromną rolę w przemianach społecznych, stając się w pewnym sensie rebeliantkami, które jako pierwsze doprowadziły do przewrotu zmieniając obraz dzisiejszej Kobiety. 
Powołała do życia Fundację, gdyż chce Kobietom poprzez różne działania fundacyjne, przekazac to co uważa za ważne i naprawdę potrzebne.

Członek Zarządu

Marzena Stefańska - psycholog

Jestem psychologiem i od przeszło siedmiu lat, związana jestem z interwencją kryzysową. Pomagam ponownie odnaleźć się w rzeczywistości osobom, które z różnych względów, przerosła sytuacja w której się znalazły. Uporać się ze skutkami zespołu pourazowego i ponownie cieszyć się życiem. Prowadzę też warsztaty i szkolenia z przeciwdziałania przemocy w rodzinie, samorozwoju i podobnych. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowo pedagogikę na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz liczne szkolenia zwiększające warsztat pracy. Kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, jest dla mnie punktem wyjścia, do kontynuowania nauki, aby uzyskać certyfikat terapeuty systemowego.

Na co dzień, pracuję w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar przemocy w rodzinie, Miejskiego Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, oraz współpracuję z organizacjami pozarządowymi w ramach projektów.

Prywatnie, jestem mamą, dwóch radosnych maluszków, które wzbudzają wiele refleksji nad założeniami rodzicielstwa.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże