AKTUALNOŚCI

Przebudź się w 21 dni!

Przebudź się w 21 dni!

Twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką tłumaczy kobietom, jak odkryć siebie na nowo. Audiobook 21 DNI Przebudzenie – najnowszy projekt Olgi Kozierowskiej – już miesiąc po premierze znajdował się na liście bestsellerów na audioteka.pl i zdobył dziesiątki wspaniałych recenzji.

 

21 DNI Przebudzenie to pierwszy w Polsce tak osobisty audiobook. Nagrany w innowacyjnej formule. Stanowi zbiór motywacji i zadań, z pozoru błahych, jednakże mających niesamowitą moc sprawczą. Wszystkie te zadania, wykonywała sama autorka. Teraz oddaje je w ręce innych kobiet. Całość okraszona jest inspiracjami muzycznymi oraz odgłosami natury.

Takiego audiobooka na rynku polskim jeszcze nie było.

 

Możliwości i okazje przychodzą do nas codziennie, jednakże mamy tendencję do ich niezauważania lub zamykania się na nie.” – wyjaśnia Olga Kozierowska. Audiobook 21 Dni Przebudzenie ma na celu to zmienić.

Dzięki zadaniom zawartym w 21 DNI Przebudzenie kobiety mają szansę zmienić podejście  do siebie, przyciągnąć więcej pozytywnych ludzi i zdarzeń

i zauważyć możliwości, których do tej pory nie widziały. Motywacje z audiobooka są dla nich inspiracją do większej zmiany w życiu.

To nie jest zwykły audiobook. To kurs patrzenia na świat w lepszy sposób, z dobrą energią,
z wiarą w samego siebie. Ten audiobook to inwestycja w siebie. Lepsze niż spa!
” – pisze Aleksandra, która zakupiła 21 DNI Przebudzenie niedługo po jego premierze.

 

Zobacz making-of z nagrania audiobooka!

 

Posłuchaj, podejmij wyzwanie i uwierz, że możesz więcej.Odnajdź w sobie energię do działania razem z Olgą Kozierowską.

Audiobook 21 Dni Przebudzenie już w sprzedaży na audioteka.pl

 

Przekonaj się jak w 21 dni odkryć siebie na nowo.

 

Aby wysłuchać bezpłatnego rozdziału albo zakupić całość audiobooka kliknij tutaj!

 

Kim jest Olga Kozierowska?

To ekspertka od życiowych zmian. Ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką. Zrobiła karierę w korporacji, a następnie porzuciła bezpieczny ląd, by zrealizować swoje marzenia, po drodze wyciągając naukę z wielu porażek. Nie było łatwo, ale udało się!

Dziś jest szczęśliwa, ma troje dzieci, spotkała miłość. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które biorą udział w projektach tworzonych przez Sukces Pisany Szminka. Uwierzyły, bo otrzymują sama prawdę, bez lukru

i teoretycznych wywodów.

 

Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej.

Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów
w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zapraszamy na: www.sukcespisanyszminka.pl

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże