AKTUALNOŚCI

Platforma Kobiet Aktywnych

Platforma Kobiet Aktywnych

Jesteś Kobietą aktywną zawodowo? A może dopiero zaczynasz planować swoją ścieżkę zawodową i jeszcze nie do końca Jesteś zorientowana dokąd podążyć? Zatem Platforma Kobiet Aktywnych to miejsce dla Ciebie.

 

W ramach działań projektu przewidujemy organizowanie eventów, spotkań networkingowych, warsztatów, działań nieodpłatnych i odpłatnych, których celem będzie edukacja, rozwój przedsiębiorczych postaw wsród Kobiet.

 

Zapraszamy Ciebie serdecznie! Przyłącz się do naszej społeczności i regularnie odwiedzaj naszą stronę( proponujemy zapisać się na nasz newsletter) jak również polub nasz fanpage: Platforma Kobiet Aktywnych. To tutaj na bieżąco dowiesz się o naszych działaniach.

 

 Współpraca: zapraszamy do współpracy couchów, trenerów, psychologów, przedstawicieli innych instytucji zajmujących się tematyką przedsiębiorczości, także wolontariuszy, których interesuje temat przedsiębiorczości a posiadających umiejętności organizowania eventów, konferencji do współpracy. Jesteśmy otwarci na organizowanie ciekawych propozycji eventów, warsztatów, które poruszają tematykę rozwoju przedsiębiorczości wśród polskich Kobiet. Napisz do nas:kontakt@taktoja.pl

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże