AKTUALNOŚCI

„Kobieta może wszystko” – warsztaty dla Kobiet.

„Kobieta może wszystko” – warsztaty dla Kobiet.

21.11.15 r. Kobieta Nowego Czasu zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach dla Kobiet: ” Kobieta może wszystko”. Warsztaty odbędą się w Klubie Kicin, przy ul. Nowe Osiedle 2 w Kicinie, w godz. 10.00 – 14.00.

Warsztaty składają się z 3 części:

 

I częśc: Kamilla Knitter – trenerka fitness i doradca zawodowy – ” Cwicz, jedz i… doskonal swoje ciało”( wcale nie musisz chudnąc) to część, w której jako trener personalny zaproszę Was do treningu typu cross dla zabieganych oraz opowiem o tym, jak „zaprogramowany” jest nasz organizm i dlaczego głodówka zawsze kończy się efektem jo-jo. W tej części również spróbuję Was przekonac, że fitprodukty to jeden wielki komercyjny mit i że warto kupować oraz jeść proste produkty. Dla chętnych indywidualna konsultacja treningowo – dietetyczna.

 

II częśc: Basia Józefiak – stylistka – opowiem Wam o własnym stylu w 7 krokach. O zasadach funkcjonalnego porządkowania garderoby i dokonywania racjonalnych zakupów. Przedstawię sposoby wykorzystania kolorów, fasonów i dodatków, jak również zaprezentuję indywidualny dobór fasonów i kolorów dla kilku chętnych.

 

III częśc: Magdalena Marciniak – prelegent – Przed nami koniec roku a co za tym idzie – bal andrzejkowy ,święta ,sylwester….Każda z nas chciałaby pięknie wyglądać. Chcemy pokazać Wam jak w łatwy sposób bezinwazyjnie i bezoperacyjnie pozbyć się zmarszczek, przebarwień na skórze oraz wszelkich defektów które rażą nasze oczy. Paniom które z sentymentem chowają w szafie sukienki z pierwszej randki w rozmiarze s pokażemy jak w szybki i łatwy sposób wrócić do figury sprzed lat.Będziesz mogła znów pokochać siebie !

 

ZAPISY: OD 12.11. – 20.11.15 R.

Prześlij nam na adres mail: kontakt@taktoja.pl swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, adres mail. W tytule maila prosimy wpisz: „Kobieta może wszystko” zgłoszenie.

 

Udział w zajęciach, jest równoznaczny ze zgodą Każdej z Uczestniczek na poniższe oświadczenie:

„Oświadczam, iż jestem świadoma zagrożeń wynikających z uczestnictwa w zajęciach; mam świadomość, iż uczestnictwo w szkoleniu jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków. Oświadczam, że w razie zaistnienia wypadku podczas ćwiczeń nie będę wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika szkolenia, instruktora i organizatora. Oświadczam, że nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich i innych, abym czynnie brała udział w szkoleniu.”

 

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany w programie, w tym odwołanie warsztatu w razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, niezależnych od organizatora, o których będzie powiadamiał Uczestniczki, drogą mailową.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże