Historia

Nazywam się Izabela Urbańska.
Jestem pomysłodawcą i założycielem
Fundacji Kobieta Nowego Czasu.

Zamysł stworzenia Fundacji jest kwintesencją moich działań jakie rodziły się w mojej głowie już od dłuższego czasu, a które rozpoczęły się materializować w momencie zawiązania przeze mnie Grupy Wsparcia Kobiet i ewoluując, przybrały postać dzisiejszej Fundacji.

Od wielu już lat jestem wyznawcą teorii że wszystko co dzieje się wokół Nas, zaczyna się w Naszych umysłach. Zainteresowana rozwojem własnej świadomości, samoobserwacją jak i obserwacją Innych ludzi, zdałam sobie sprawę jak wiele zależy od Nas samych i że powiedzenie „każdy jest kowalem własnego losu”, nie jest tylko zgrabną formułką ale faktem rzeczywistym. Nabyłam sporej wiedzy i z czasem uznałam, że warto przekazać to Innym.
Fundacja którą powołałam do życia, w zamyśle jest skierowana do Kobiet jednak i Mężczyźni znajdą tu miejsce dla siebie i ma za zadanie pomagać, chronić, edukować, promować Kobiety.

Uważam że pomimo iż każdy z Nas mając własną wolę, może wybierać spośród różnych dróg życia, ma także do spełnienia misję. Czasem dla Nas, w Naszym odczuciu, coś dzieje się przypadkiem jednak owy przypadek to może być ten drogowskaz, który ma Nas naprowadzić na Naszą misję…i dlatego myślę że Fundacja Kobieta Nowego Czasu, stanowi taką moją misję.

Rozpoczęło się od zainteresowania samorozwojem poprzez zmaterializowanie się moich myśli w postaci Grupy Wsparcia Kobiet a zakończyło na powołaniu Fundacji. Żywię nadzieję że przedsięwzięcie które powołałam do życia, naprawdę da Innym wiele dobrego.

Izabela Urbańska, Prezes Fundacji

Historia

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże